www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ТРЕВОЖНО!


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ТРЕВОЖНО!, ама нистина...
PARADOX
Публикувано на: 22.9.2008, 22:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Един сайт умира без истински и всеотдайни администратори, които освен да раздават БАНици имат и необходимите познания за подръжката и нормалното функциониране на дадена страница...! Този сайт губи админите си... ЗАЩО?!! Какво неможем да разделим тука, че умни и достойни Българи си хващат шапката и си тръгват от тук...?! Какъв ти е проблема Ангеле...?! Като искаш трий си нещата... Твои са...! Само че аз ги имам всичките и ще ги кача наново, защото може и да са твои, но принадлежат на всички Българи, независимо дали ти харесват или не (Българите)....! Взе да ми писва... Винаги съм те защитавал, но този път няма да го направя... Няма нужда да привличаш внимание по този начин... Ти го имаш, но какво правиш с него...?! Смяташ ли, че с псувни и ругатни ще се променят нещата и ще се разбере истината за атентата...?!! Смяташ ли, че всички трябва да реагират по същия начин, както реагираш ти...?!! Зададох ти един въпрос три пъти... Стиска ли ти да направиш тази крачка...?!! Ако смяташ, че това е начина - трий всичко наред и си тръгни...! Ако се наложи ще ходатайствам пред малкото останали админи, да ти върнат правата за да можеш да изтриеш всичко което пожелаеш... Ако един войн е уморен, се отегля с достойнство да изживее старините си... В това няма нищо срамно... Срамно е когато един мъж си тръгва, като разплакана жена....!! Думите ми са сурови, но истински! Това което правиш в момента, не предпазва движението, а го съсипва!! Помисли си върху това което казвам, обърни се към сърцето си и реши какво ще правиш със себе си...!! Ако ще си тръгваш го направи с високо вдигната глава, ако ще оставаш, заеми полагащото ти се място и довърши това което си започнал...

Ден-Грее

П.П. Спомняш ли си кога за последно си се усмихвал на слънцето рано сутрин - по изгрев...?!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 22:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Каквото и да започна, не настъпва резултат. Значи от дейността ми не настъпват последици, няма никаква полза. Какво повече да направя? Бездруго сега като ми изтече срока на Интернета, друго включване едва ли ще има скоро. Хубаво, качвай книгите. Изтрил съм си биографията. "Човеко, стани!" я има в раздел "Материали". А някой помисли ли какво се струпва върху мен и семейството ми? И това не е хленчене, само уведомявам. И още: ако едно Движение зависи само от един-единствен човек, значи то не представлява нищо. Ами ако бях загинал - толкова пъти се разминавах на косъм от смъртта само през последните няколко години. Вие тук дори не знаете за всички случаи. Та питам: ако бях умрял, какво щяхте да кажете всички? Щяхте да спрете, нямаше да продължите? Така ли да разбирам?
Не правя нищо, за да привличам внимание. В един момент ми стана обидно, че се слага знак на равенство между мен и разни сополиви зомбита. Който ме познава знае, че изобщо не страдам от мании за величие, и че съм естествен и непринуден в общуването с хората. Но с добронамерено настроените хора. Това не се отнася до билярчетата, "багаинчетата", фелдмършите и другите вредни насекоми. Много пъти се опитвах да подскажа по-деликатно, уви. Явно отдавна всички са престанали изобщо да ми обръщат внимание. И в един прекрасен миг си зададох въпроса: какво търся повече тук? За какъв дявол съм изтрябвал на някого, дали не е по-добре да се махна? Хубаво, всеки е дал нещо от себе си. Аз дадох десет години от живота си за тази Идея. За да установя накрая, че всичко е било напразно, и че нищо не мога да променя. Ето, от тази мисъл тръгна всичко. Не отпарвям обвинения, не ругая, не псувам. Просто ми е тъжно, че се получи така. ще се опитам да оставя някакъв спомен за себе си. Ще се опитам за последно да се защитя от клеветите. След което просто няма да се показвам.
През последните дни, откакто взех решението да се оттегля, никой не ме потърси. Нито на мейла, нито на ЛС. Значи на никого не съм нужен. Как да не си тръгна?
Така става ли? Би трябвало вече всички да са доволни.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 22:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще кажа и още нещо. Виждал си жена ми. Знаеш, че тя едва е жива. Ама докога ще е жива, не се знае. Едва ли й остава още много. И това копеле мръсно Павлин Димитров да праща мутри да я заплашват нея! Е, тука вече наистина побеснях. Дотук е ясно. Какво обаче се случи после, когато изнесох фактите не само тук, в тоя форум, ами пуснах линкове и писах навсякъде, където можах да се сетя. И какво? нищо! Абсолютно нищо. Пълно равнодушие. Някой изобщо помисли ли си колко дълбоко ми бръкна в душата това равнодушие? Е, казах си най-после болката. Можеше да се досетиш, Парадокс. Но и ти не се досети. Вече го казах.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 22.9.2008, 22:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Защо да те търсим бе Ангеле...?!! Малко ли хора се изказохме открито във форума, че и на ЛС-та и мейли да се обесняваме...?! Това не е ли търсене на внимание...?! Защо си мислиш, че не си чут или неразбран...?!! Какво очакваш да се случи...?!! Да се истъпанят тези дето ти драснаха клечката на вратата и ди искат прошка ли..?!! Знаеш колко са дълбоки ла*ната и се очудвам на наивитета ти в някои отношения... Факта, че водим този разговор означава, че идеята не се състои от само от един човек - ТИ...!! В момента в който си я споделил със света, тази идея вече е на всички... Направил си много...!! Преживял си много...!! С всички ни е така до някаква степен... Знаеш ли каква е жестоката истина...?!! Щом не виждаме промяна, значи виновните сме ние...!! Не сме направили достатъчно... Значи е можело още...! Избора е много прост...!! Или продължаваме, докато не видим някаква реална промяна, или се отказваме и си ближим раните...! Това е... Друго няма! Тук в този сайт няма нужда да се защитаваш от никой, за който си струва да се говори...! Пред кого ще се защитаваш..?!! Пред кого...?!! Пред паляците които си изредил в поуста си ли...?! Те ли ти осмислят дните, че си се хванал да се доказваш на сульо и пульо...?! Доказва единствено времето, Ангеле...! Много дълго можеш да градиш нещо, а можеш да го разпилееш само за миг.... Затова ли ти и семейството ти търпяхте всичко толкова години...?!! За да може накрая няколко сополиви келеша да ти се качат на главата и да клекнеш...?!! Замисли се върху думите ми и вземи решение...!! Това ти го казвам аз - един човек който те познава, на когото му пука за теб и семейството ти и от когото лошо не си видял...! Казах ти го на ЛС...!! С каквото мога ще помагам, но повече хленч няма да търпя....! Или се стягай и продължавай войната, но с тези с които си струва, или се отегли и почивай заслужено...! Преди да направиш избора си, помисли за смисъла на всичко и колко от него ще загубиш тепърва....
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 22.9.2008, 22:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 10:32 PM)
Ще кажа и още нещо. Виждал си жена ми. Знаеш, че тя едва е жива. Ама докога ще е жива, не се знае. Едва ли й остава още много. И това копеле мръсно Павлин Димитров да праща мутри да я заплашват нея! Е, тука вече наистина побеснях. Дотук е ясно. Какво обаче се случи после, когато изнесох фактите не само тук, в тоя форум, ами пуснах линкове и писах навсякъде, където можах да се сетя. И какво? нищо! Абсолютно нищо. Пълно равнодушие. Някой изобщо помисли ли си колко дълбоко ми бръкна в душата това равнодушие? Е, казах си най-после болката. Можеше да се досетиш, Парадокс. Но и ти не се досети. Вече го казах.

Болката ти ми е ясна, но лека не е там където го търсиш...! Знам какво си изнесъл и ти казах какво мисля по въпроса...! На времето ти казах какво мисля и по един друг въпрос и нещата се оправиха (ако не си забравил)...! Помощ на никого насила няма да давам, още повече ако не ме слуша...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 22:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ОК, но ти прочети и второто ми съобщение. А сега ще лягам, че съм уморен до смърт. Аз лично може да приемам несгодите и ударите като нещо нормално, обаче истински се вбесявам, когато същите удари почват да се стоварват върху беззащитни хора. И особено върху жена ми, която се разболя благодарение на "измислената и несъществуваща" психотроника. Кълна се, ако нещо й се случи, ще намеря гадното ДС копеле и лично ще го убия. С ясната мисъл, че след това ще убият и мен. Но ще го направя и нека ме съди за закана, ако му стиска!


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 22.9.2008, 22:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 10:40 PM)
ОК, но ти прочети и второто ми съобщение. А сега ще лягам, че съм уморен до смърт. Аз лично може да приемам несгодите и ударите като нещо нормално, обаче истински се вбесявам, когато същите удари почват да се стоварват върху беззащитни хора. И особено върху жена ми, която се разболя благодарение на "измислената и несъществуваща" психотроника. Кълна се, ако нещо й се случи, ще намеря гадното ДС копеле и лично ще го убия. С ясната мисъл, че след това ще убият и мен. Но ще го направя и нека ме съди за закана, ако му стиска!

Забелязваш ли как винаги реагираш по един и същи начин, когато събитията достигнат определено ниво..?!! Това е програма, Ангеле...! Ти си мишената на оръжията "които ги няма", а тази програмирана реакция - сваляща те на възможно най-примитивно ниво е нещото с което трябва да се бориш най-напред...!! Яроста ти, ти пречи да мислиш... Когато не мислиш губиш своята конструктивност... Когато загубиш конструктивноста си, губиш доверие... Когато загубиш доверието, губиш вниманието... Когато загубиш вниманието си мъртъв, защото човешкото безразличие убива... Няма да ти помогне вниманието на няколко ентусиазирани тинейджъра (нищо лично към тях)...!! Ще ти помогне вниманието на старите и доказани бойци в движението...! Смяташ ли, че някой ще погледне серьозно на теб и матерялите ти, откривайки ги в блога на някой 16 годишен с ник - Делириум...?! Осъзнаваш ли колко надълбоко те забиват в тинята в момента...?!!
PM
Top
Delerium
Публикувано на: 22.9.2008, 23:12
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 1 618
Дата на регистрация: 14-August 08



Между другото на 19 съм. Не това е важното. Просто да уточня, че не съм молила да се набърквам в спора, нито пък съм убеждавала Елтимир да ми праща материали и т.н., за да ги качвам в блога си, но се радвам, че върша нещо. Мислех , че помагам - явно греша. Ако кажете да ги махна - ще го направя.


--------------------
?????????, ?? ???? ?? ??????, ???? ?? ?? ???????? ????? ???, ? ?? ?? ??? ????????, ?????, ????. ? ?????? ??? ???? ??? ???????, ??????? ??? ?????!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 22.9.2008, 23:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Delerium @ Sep 22 2008, 11:12 PM)
Между другото на 19 съм. Не това е важното. Просто да уточня, че не съм молила да се набърквам в спора, нито пък съм убеждавала Елтимир да ми праща материали и т.н., за да ги качвам в блога си,  но се радвам, че върша нещо. Мислех , че помагам - явно греша. Ако кажете да ги махна - ще го направя.

Извинявам се за грешката относно годините ти! Никой не те обвинява в нищо, а това, че се вълнуваш за истинските неща на тази възраст ти прави чест...!! Няма нужда (поне според мен) да махаш нищо от блога си - той си е твой...!! Щом Елтимир е преценил така - негова воля...!! Разговора е за съвсем друго нещо, нa едно съвсем друго ниво...! Дръж фронта...

Ден-Грее
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Със съжаление и болка трябва да се съглася с всичко,което казва Парадокс...
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Хубаво, де! Щом съм умрял - умрял съм. Какво толкова? И да почнат да обръщат внимание, и да не обръщат - все тая. Онова, което писах преди няколко седмици са събитията в Грузия, вече е в новинарските емисии. Седмици след като го написах, написаното от мен вече е факт:
http://www.utro.ru/mega/
А също тук:
http://expert.ru/printissues/russian_repor...cionnaya_voyna/
Вероятно има още но не ми се рови. Пък и защо? Най-лошият съм, най-черният съм, нека така да бъде. Каквото и да кажа, каквото и да напиша, ще е без значение. Така или иначе, от утре ще съм си пак сам, изолиран и от новини, и от форуми, и от всичко. Ще си остана тук, със своето семейство, пък каквото дойде, такова. Достатъчно се опълчвах против Съдбата и се опитвах нещо да променя. Явно съм сбъркал. Явно неправилно са му учили, че нищо не е непроменимо, и че Съдбата също подлежи на промяна. Стига да има достатъчно упоритост, и да се положат достатъчно усилия. А може би са ме учили правилно, може би упоритостта ми не е била достатъчна и положените усилия са се оказали по-малко от нужното за осъществяване на промяна. Не знам. Това можах, това направих.
Само две думи за блога. Да, аз поисках да си кача материалите, за да ги има. За да не се загубят, да не изчезнат. Аз поисках да кача някои снимки, за да опровергая с тяхна помощ постоянните клевети и измислици по мой адрес. Или нямам право на самозащита?
Когато се включих последния път в Мрежата, имах две цели. Първата бе да покажа какво предстои да се случи в света, какви са новите тенденции и какви са най-вероятните последици. Втората ми цел бе да покажа причините, поради които се намираме на това дередже ние тук, в България. Не го направих с големи, пространни и изчерпателни текстове. А с кратки, лесно смилаеми, макар и многопластови съобщения. На големите текстове явно не се обръща внимание. Исках да подтикна към мислене. После се яви необходимостта от третата тема - за милицията. Защото никой Воин не може да е пълноценен в битката, ако е ранен от десетина стрели и кръвта му изтича. Явно нещо не съм преценил правилно. Какво, още не знам. През следващите месеци ще мисля.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Освен, че ще мислиш следващите седмици и месеци, ще пишеш...!! Там ти е силата...! Войните ги остави на другите... Предния път те нямаше 2-3 месеца...!! Нито движението се скапа, нито сайта....!! Единственото което се случи е, че ти написа 3 изключителни книги, които бръкнаха в задниците на много хора...!! Постъпи така и този път...! Спри да се цупиш на всички и допусни до съзнанието си, че може и да бъркаш...! Никой тук не ти желае лошото...!! Напротив...

Ден-Грее
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Малка снимка за тези, които смятат, че съм зациклил в маловажна тема като тази за Грузия. Аз не мисля, че темата беше маловажна. Нейните последствия тепърва ще се усещат. Само че времето, през което трябваше да реагираме изтече. Сега вече май е късно.
Жалко.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (PARADOX @ Sep 23 2008, 08:44 AM)
Освен, че ще мислиш следващите седмици и месеци, ще пишеш...!! Там ти е силата...! Войните ги остави на другите... Предния път те нямаше 2-3 месеца...!! Нито движението се скапа, нито сайта....!! Единственото което се случи е, че ти написа 3 изключителни книги, които бръкнаха в задниците на много хора...!! Постъпи така и този път...! Спри да се цупиш на всички и допусни до съзнанието си, че може и да бъркаш...! Никой тук не ти желае лошото...!! Напротив...

Ден-Грее

Много по-важно за мен, е да отстраня заплахата на изрода Павлин Димитров, отправена към семейството ми, отколкото да пиша книги, които никой не чете. А кой какво ми мисли няма да коментирам. Не мога да чета мисли, наблюдавам само реакции. Или липсата на такива.
След половин част трябва да изляза и може би ще се върна.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Забравих нещо много важно. Някои наричат книгите ми "бълнуване" и "фантастика". Нека да е така. Но вчера получих две снимки. На снимките се вижда мъртъв труп. Само че труп не на човек, а на същество, което в книга си "Човеко, стани!" наричам "песоглавец". Снимките не са фотомонтаж. Правени са от любител, който е видял въпросния труп на морския бряг.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020